В.О. головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров в ефірі телеканалу «2+2» прокоментував перемогу своєї команди над одеським «Чорноморцем» та відповів на питання журналіста.
- Сьогодні, на щастя, ми не пропустили першими. А захист в «Чорноморця» - один з найкращих в чемпіонаті. Було дуже важко його вскривати. Добре, що забили в першому таймі. Далі було вже трохи легше.
- Все-таки ви зіграли 4-0 з «Чорноморцем», який пропускає дуже рідко. Прокоментуйте гру в захисті та у нападі.
- Ми все ж таки грали вдома. І «Динамо» з таким потенціалом в атаці, який у них є, може дозволити собі забити вдома більше трьох м'ячів. Я подякував хлопцям за те, що сьогодні дійсно дисципліновано зіграли у захисті. На даний момент – це дуже важливо. І те, що забили - останні два голи на контратаках вийшли просто дивовижними.
- Декілька сезонів дуже критикують легіонерів «Динамо». Ви нещодавно також їх критикували, а сьогодні склалося враження, що це зовсім інші футболісти…
- По-перше, коли легіонери показують такий рівень гри, як сьогодні, ніхто – не я, не вболівальники – ніяких претензій до них не маємо. В матчах, коли цього рівня не було, я міг таке сказати і можу це підтвердити. Сьогодні ні до кого немає претензій. Було видно, що команда терпіла та знала, що хоче зробити.
- То в них якась проблема в головах була? Ви якісь індивідуальні бесіди із ними ведете? Чому сьогодні вони були зовсім з іншими очима на полі?
- Авжеж, я розмовляю з ними. Я певен, що всі футболісти високого рівня. Маю надію, що вони й самі зрозуміли, що тут потрібно віддавати більше, ніж вони віддавали раніше.
- Президент «Динамо» казав, що веде переговори з іншими тренерами. Вам, мабуть, прикро чути такі слова?
- Не задавайте мені це питання. Я довіряю своєму президенту, в нас із ним абсолютно нормальні відносини. По-перше, це нервує футболістів. А мене це абсолютно не нервує.