- Щоб ми могли грати на рівні з такою сильною командою як «Динамо», кожен футболіст повинен зіграти свою найкращу гру. І повинен бути у повному порядку, його стан повинен бути відмінний і тоді шанси є. Сьогодні футболісти були не в дуже гарному стані, видно, що, як то кажуть, «наїлися по повній», і в цілому по руху ми сьогодні програли абсолютно. А коли футболісти не в дуже гарному стані, то більше й нема про що говорити, бо ми програли всі єдиноборства в обороні.
- Декілька матчів поспіль ви виставляєте однаковий стартовий склад. Ці футболісти «наїлися» в першу чергу психологічно? Все-таки більшість матчів були проти грандів?
- Я думаю, що викинули дуже багато емоцій, а ці емоції дуже важко відновлюються. 3-4 дні, які є між іграми, в даній ситуації для нас, коли обойма з 10,11,12 футболістів - то це замало. Чесно, я вірю в те, що ми ще протримаємось трохи. А зараз я вже дуже переживаю, як нам бути в останніх іграх. Бо там знову тільки 3 дні і думаю, що нам буде дуже важко, але нам зараз треба боротися з ситуацією, в яку ми потрапили, яка є дуже складною, і вийти з честю.
- Ви завжди дуже філософськи відноситеся до перемог і до поразок. Після такої поразки, щось позитивне можна знайти?
-Це закони футболу, закони спорту. В принципі, я з цього і почав коментувати цю гру - що стан футболістів повинен бути відмінний, психологічний, емоційний аспект, футболісти повинні рухатися. Коли цього немає, шанси нульові.