Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 7 Травня, 20:11 2314
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва  | 19-27
В.О. головного тренера Сергій Ребров на післяматчевій прес-конференції відповів на питання журналістів

.

- Сергію Станіславовичу, вітаю з перемогою! Ви вже уявляєте, як будете грати у фіналі проти «Шахтаря»?
- В нас попереду ще гра з «Іллічівцем», а до гри з «Шахтарем» у нас є ще тиждень. За цей час ми проаналізуємо останні ігри «Шахтаря» та підготуємось.

- Ви знаєте, за яких обставин ви зможете стати головним тренером «Динамо»?
- Я вже говорив, що в мене є деякі домовленності з тренером. Я буду честно виконувати свою роботу, а що буде далі - подивимось. Тренерська кар'єра може як швидко розпочатися, так і швидко закінчитися.

- Хто зараз штатний пенальтист «Динамо»?
- Взагалі, пенальтист номер один - це Гусєв. Але я думаю, що українці між собою можуть знайти спільну мову, особливо за рахунку 2:0. Мабудь, поговорили на полі та вирішили, що сьогодні бии буде Ярмоленко.

- А якщо б Ярмоленко не забив, ви би його покарали?
- Ми не караємо за незабиті пенальті.

- Ви пам'ятаєте, коли «Динамо» востаннє здобувало Кубок України?

- Не пам'ятаю.

- У 2007-му році, разом з вами у складі.

- Дякую, що нагадали (посміхається).

- Не від хорошого житя сьогодні Олег Гусєв зіграв справа, а Даніло Сілву ви поставили у центр захисту. Може, цей варіант з «пожежного» перетвориться у звичний?
- Сілва ще в Бразилії грав у центрі захисту, а Олег грав справа. Тому, це - не пожежний варіант. Гусєв досить часто ходить вперед. За рахунок його та Ярмоленка ми намагалися посилити фланги.

- Як ви вважаєте, скільки ще часу Шовковський зможе грати на високому рівні?
- Саша - професіонал. Все залежить від його здоров'я. Вважаю, що сьогодні він відіграв на хорошому рівні.

- Ви майже не сідаєте під час матчу. Це звичка чи бажання бути в центрі подій?
- Яка може бути звичка, якщо я всього третій раз виводжу команду? Я переживаю за команду. Складно сидіти, коли є така відповідальність перед вболівальниками.

- Сьогодні з`явилася інформація, що ті матчі чемпіонату, які залишилися, может пройти без вболівальників на стадіоні? Як ви до цього ставитеся?
- Думаю, йдеться мова про ті регіони, в яких зараз неспокійно. До Києва, гадаю, це відношення не має.