Післяматчева прес-конференція Романа Григорчука

Динамо Київ 7 Травня, 20:58 1521
Післяматчева прес-конференція Романа Григорчука        | 19-27
Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук на прес-конференції після матчу «Динамо» - «Чорноморець» відповів на питання журналістів.

- Романе Йосиповичу, скажіть: яка вона - команда вашої мрії? Чи може така команда з'явитися в Одесі?

- Я би дуже цього хотів і я буду робити для цього все можливе. Але для того, щоб така команда з'явилася в Одесі, ми повинні зробити дуже багато на усіх рівнях. Поки ми від цього далекі, але ми будемо над цим працювати.

- В Одесі ви обіграли «Динамо» тактично. Що сьогодні пішло не так? Чи можна сказати, що «Динамо» скористалося вашими слабкостями і тактично вас переграло?

- «Чорноморець» міг грати на рівних з «Динамо» при умові, що наші гравці будуть в оптимальному стані, але сьогодні цього не було.

- Ви помітили, що «Динамо» грало інакше?

- Гравці «Динамо» сьогодні зіграли дуже добре - було видно, що вони грали легко, добре рухалися по полю. Індивідуальна гра була просто чудова. Але навіть не знаю, як би склалася гра, якби ми зіграли на своєму максимумі.



- Зараз ходить багато чуток..Чи готові ви до того, що від вас вимагатимуть максимального результату?

- За всю мою тренерську кар'єру, на мене ніде не було такого тиску, як у Латвії, коли я тренував «Вентспілс». Я навіть не говорю про поразку - там і нічия була трагедією. Я працював в таких умовах і здобував титули напротязі п'яти років. Так що я це вже пережив.

- Як ви відноситеся до трагічних подій, які відбулися в Одесі? Чи позначилися вони на грі команди?

- Ситуація дуже складна і я б не хотів зараз про неї говорити. Сказати, що вона неприємна - нічого не сказати. Зараз нам усім сумно з цього приводу.

Фото: Ілля Губань