Едуард Цихмейструк: «Був спокій через те, що у воротах Шовковський»

Динамо Київ 7 Травня, 21:22 995
Едуард Цихмейструк: «Був спокій через те, що у воротах Шовковський»  | 19-27
Експерти програми «Профутбол» прокоментували гру «Динамо» у півфіналі Кубка України.

Експерти програми «Профутбол» прокоментували гру «Динамо» у півфіналі Кубка України.

Андрій Несмачний: «У Даніло Сілви добре вийшло сьогодні зіграти центрального захисника. І Драгович добре зіграв, напевно відчув, що є кому підстрахувати. Драгович не володіє хорошою швидкістю, у Сілви ці якості є, і сьогодні він надійно зіграв. Не було «пожежі», все по справі, спокійно, дуже добре відіграв».

Едуард Цихмейструк: «Відчувався спокій та надійність. Може навіть через те, що у воротах Шовковський. По них не було видно, що вони нервуються».