Півзахисник ФК «Севастополь» Володимир Танчик для 1927.com.ua прокоментував гру з «Металістом» та розповів про майбутнє свого клубу.
– Які враження після матчу?
– Враження не зовсім хороші, адже ми програли.
Взагалі, сподобалась команда «Металіст». Дуже добре грала.
– Чому не вдалось відігратись?
– Можливо, не наш день був. Не пощастило в деяких моментах. Ну і дорога далась взнаки: були несвіжими.
– Зараз складна ситуація з Кримом. Яким ти бачиш своє майбутнє – залишаєшся в команді?
– Про інші варіанти не думаю. Залишились дві гри. Дограємо, а там буде видно.
– А після закінчення чемпіонату?
– Потрібно грати. Там взагалі немає жодних варіантів. Поки ніхто нічого не знає, що буде далі.