Володимир Танчик: «Поки ніхто нічого не знає, що буде далі». ВІДЕО

Динамо Київ 8 Травня, 05:32 1018
Володимир Танчик: «Поки ніхто нічого не знає, що буде далі». ВІДЕО      | 19-27
Півзахисник ФК «Севастополь» Володимир Танчик для 1927.com.ua прокоментував гру з «Металістом» та розповів про майбутнє свого клубу.

Півзахисник ФК «Севастополь» Володимир Танчик для 1927.com.ua прокоментував гру з «Металістом» та розповів про майбутнє свого клубу.

– Які враження після матчу?

– Враження не зовсім хороші, адже ми програли.

Взагалі, сподобалась команда «Металіст». Дуже добре грала.

– Чому не вдалось відігратись?

– Можливо, не наш день був. Не пощастило в деяких моментах. Ну і дорога далась взнаки: були несвіжими.

– Зараз складна ситуація з Кримом. Яким ти бачиш своє майбутнє – залишаєшся в команді?

– Про інші варіанти не думаю. Залишились дві гри. Дограємо, а там буде видно.

– А після закінчення чемпіонату?

– Потрібно грати. Там взагалі немає жодних варіантів. Поки ніхто нічого не знає, що буде далі.