Найкращий та найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Чорноморцем»

Динамо Київ 8 Травня, 06:13 993
Найкращий та найгірший гравці «Динамо» в матчі з «Чорноморцем»   | 19-27
Уболівальники проголосували за найкращого та найгіршого гравців київського «Динамо» у півфінальному матчі Кубка України проти «Чорноморця».

51,76% із них віддали свої голоси на офіційній клубній динамівській сторінці «ВКОНТАКТЕ» vk.com/fcdk за найкращого гравця зустрічі Дениса Гармаша.

Найгіршим, на їхню думку, був на полі Юнес Беланда, який отримав лише 0,42% голосів.