Александар Драговіч радіє перемозі над «Чорноморцем»

Динамо Київ 8 Травня, 08:52 804
Александар Драговіч радіє перемозі над «Чорноморцем»         | 19-27
Захисник київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі facebook радіє виходу в фінал Кубка України.

Захисник київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі facebook радіє виходу в фінал Кубка України.

Гравець столичного клубу виставив фото з вчорашнього матчу та підписав його: «Ми зробили це! Ми вийшли у фінал Кубка».