Захисник київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі facebook радіє виходу в фінал Кубка України.
Гравець столичного клубу виставив фото з вчорашнього матчу та підписав його: «Ми зробили це! Ми вийшли у фінал Кубка».
Захисник київського «Динамо» на своїй сторінці в соціальній мережі facebook радіє виходу в фінал Кубка України.
Гравець столичного клубу виставив фото з вчорашнього матчу та підписав його: «Ми зробили це! Ми вийшли у фінал Кубка».