Едмар: «Добре, що все так вийшло»

Футбол України 8 Травня, 09:17 855
Едмар: «Добре, що все так вийшло»  | 19-27
Півзахисник «Металіста» прокоментував перемогу над «Севастополем» (2:0).

Півзахисник «Металіста» прокоментував перемогу над «Севастополем» (2:0).

«Вдалося забити два голи до перерви. Потім було легше - залишалося лише контролювати м'яч. Добре, що все так вийшло».

«У нас вже були такі ситуації, коли за рахунку 2:0 ми трошки розслаблялися. Тому ми знали, що не можна було повторювати свої помилки», - цитує Едмара metalist.ua.