Сергій Рибалка: «Чи залишусь в «Динамо» буде залежати від президента»

Динамо Київ 8 Травня, 12:13 949
Сергій Рибалка: «Чи залишусь в «Динамо» буде залежати від президента»  | 19-27
Сергій розповів, чому він повернувся в Україну раніше покладеного терміну, і які враження залишилися від закордонного чемпіонату.

- Всі труднощі, дійсно, через проблеми з візою, як вже встигли написати деякі ЗМІ. Новий документ і дозвіл на роботу я зможу отримати тільки в середині червня, тому повернутися і взяти участь в матчах вже не встигну. Оскільки в цьому немає сенсу, було вирішено, що я вже залишуся в Україні.

- Що нового придбали в професійному плані в чеському чемпіонаті?

- Вважаю, той рік, безумовно, пішов мені на користь. Коли ти граєш, відчуваєш впевненість, живеш від гри до гри. Тому я дуже радий, що провів цей час в Чехії - отримав новий досвід за кордоном, в Європі. Тепер повернуся до «Динамо». Подивимося, що буде далі.

- Ви забили шість м'ячів за «Слован» в чемпіонаті Чехії, який з них вам запам'ятався найбільше?

- Треба подумати... Напевно, кожен м'яч був незабутнім. Коли в першому колі я забив п'ять м'ячів, кожен з них був важливим і для команди, і для мене особисто: ми або перемагали з мінімальним рахунком 1:0, або мої голи були першими у матчі. Тоді ми ще боролися за третє місце, тому складно виділити якийсь один м'яч. Коли відзначаєшся у воротах суперника, емоції завжди приємні. Зараз команда трохи опустилася в турнірній таблиці.

- А який матч можете виділити?

- Напевно, це все ігри в Лізі Європи. До слова, самому сподобався гол «Удінезе». Запам'ятався матч з «Севільєю», тому що, тому що ми їм ні разу не програли - ні вдома, ні на виїзді, а вони зараз грають у фіналі ліги Європи. Приємно, що з ними ми грали на рівних.

- Чим плануєте займатися до закінчення чемпіонату в Чехії та Україні?

- Зараз я приїхав в сумську область до родичів, тиждень побуду з батьками, а потім збираюся повернутися до Києва і тренуватися з «Динамо-2», підтримувати форму, тому що два місяці відпустки - це дуже багато. А далі буде видно, які варіанти з'являться. Чи залишуся я в «Динамо», залежатиме від рішення президента Ігоря Суркіса і від того, чи потрібен я буду тренеру.

- Зараз дуже нестабільний час в усіх відношеннях. Напевно, вже ближче до зборів стане зрозуміло, який тренер буде працювати з командою, та й щодо вашого майбутнього з'явиться більш конкретна інформація...

- Думаю, так, чемпіонат закінчиться - тоді буде час прийняття рішень. Але хотілося б, щоб відносно мене щось вирішилося скоріше, щоб не вийшло, як взимку, коли «Слован» виявився останнім варіантом.