Ігор Суркіс: «Кубок не компенсує невдачі в чемпіонаті»

Динамо Київ 8 Травня, 15:35 993
Ігор Суркіс: «Кубок не компенсує невдачі в чемпіонаті»   | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував вихід своєї команди в фіналу Кубка України.

«Те, що потрапили до фіналу, добре, хоча це ні в якому разі не компенсує невдачі в чемпіонаті. Кубок - це один з престижних трофеїв, за який треба боротися в кожному разі. Ось «Шахтар» - без хвилини чемпіон, але вони ж будуть боротися. І наші хлопці мають зібратися. Кубок - це, звичайно ж, не можливість врятувати сезон, але додати самим собі впевненості на майбутнє. А про решту будемо говорити після фіналу. Після закінчення сезону будемо робити висновки», - сказав Ігор Суркіс в ефірі телеканалу «Футбол 1».