«Нове мудре рішення ФФУ: тур без глядачів, фінал Кубку також без глядачів, так що не важливо, де він відбудеться» - написав Франков.
«Ну якого біса!!! 15-те травня, де у нас запланована війна? Футбол без глядачів - лайно. Зрозуміти та прийняти можна, але...» - підсумував Артем
Також він навів ще декілька аргументів

