Василь Рац: «Сезон провальний, але Кубок може його «підсолодити»

Динамо Київ 8 Травня, 17:19 747
Василь Рац: «Сезон провальний, але Кубок може його «підсолодити»   | 19-27
Відомий у минулому футболіст Василь Рац в інтерв’ю «Футбол 24» прокоментував вихід київського «Динамо» у фінал Кубка України.

- Василю Карловичу, перед грою багато хто казав про рівні шанси команд на перемогу. За рахунок чого «Динамо» розгромило «Чорноморець»? Чому не вийшло конкурентного матчу?

- Це була одна з найкращих ігор «Динамо». У киян все вдавалося, усі свої моменти вони використали. Помітно було, що «динамівці» грають розкуто. Навіть при рахунку 2:0 і 3:0, вони і надалі пресингували, багато чорнової роботи виконували. Взагалі, кияни грали із великим задоволенням. Для «Динамо» Кубок України – це останній шанс хоч щось виграти в сезоні. Загалом, сезон провальний, але перемога в цьому турнірі трохи покращить настрій уболівальників.

- Ніхто не сподівався, що «Чорноморець», який набрав хорошу форму, так безнадійно вилетить із Кубка…

- У «Чорноморця» були важкі ігри, футболісти в них віддали багато сил. Учора було помітно, що в них немає свіжості.

- Із такою грою, як учора, «Динамо» може обіграти «Шахтар» у фіналі Кубка?

- Ні, з такою грою «Динамо» не обіграє «Шахтар». Потрібно більше. Найперше, треба моментів більше створювати. У забитих голах, звісно, винна оборона «Чорноморця». «Шахтар» іншого рівня команда, там таких промахів в захисті не буде. І щоби обіграти «гірників», потрібно більше створювати в атаці.

Розмовляв - Гліб Ваколюк