Відомий спортивний журналіст Андрій Шахов, на своїй сторінці у «Facebook» поділився враженнями гри «Динамо» - «Чорноморець» та про шанси Григорчука очолити столичний гранд.
«Як на мене, вчора була найкраща гра «Динамо» у 2014 році. Схоже, що Григорчук сьогодні втратив і без того не дуже високі шанси очолити влітку київське «Динамо». І ще. За моєю інформацією, сьогодні в ФФУ всерйоз обговорювалося питання проведення фіналу в Києві. І, ніби як, більше схиляються до цього варіанту: мовляв, всі фінали Кубка СРСР у Москві проводилися і нічого. Хотілося б, щоб фінал відбувся у Києві», - підсумував Шахов.