Йожеф Сабо: «Треба бути уважними аби не повторився одеський сценарій»

Динамо Київ 8 Травня, 18:30 806
Йожеф Сабо: «Треба бути уважними аби не повторився одеський сценарій»      | 19-27
Відомий футбольний експерт, колишній гравець київського «Динамо» Йожеф Сабо, спеціально для faeri.ru прокоментував гру «Динамо» та «Шахтаря» в 1/2 Кубка України та поділився думками з приводу ситуації в Україні.

Відомий футбольний експерт, колишній гравець київського «Динамо» Йожеф Сабо, спеціально для faeri.ru прокоментував гру «Динамо» та «Шахтаря» в 1/2 Кубка України та поділився думками з приводу ситуації в Україні.

- Чи стало для Вас несподіванкою, що Славутич дотягнув до овертайму і практично вистояв до серії пенальті?

- Як би не казали, але це Друга ліга, і те, що Шахтар виграє, було очевидно в будь-якому випадку. Команда вище класом, індивідуальна майстерність гравців набагато вище. Славутич просто відбивався, що тут говорити? В Англії чи Франції, коли на кубок грають команди 2-3 ліг, так вони можуть виграти 3-2, 4-3. У Славутича не було варіантів. Вони один раз вдарили по воротах на 52-й хвилині і ще один напівмомент був. От і все

- Луческу випустив не оптимальний склад, і здавалося, що міг поплатитися за це, якби справа дійшла до «лотереї»?

- Так. Я вважаю, що треба було випустити основний склад, забити 2-4 м'ячі і потім вже змінювати гравців. Це моя думка. Феррейра міг забити на 5-й хвилині, але він хотів сітку порвати. Треба було просто забити м'яч, і на цьому б усе скінчилося, а так намучилися.

- В іншому матчі навпаки Динамо впевнено розгромило одеситів. Де той Чорноморець, який обігравав Дніпро і грав внічию з Динамо і Металістом?

- Так, я радий за Реброва, радий за команду. Я вже говорив, що з Реброва повинен вийти хороший фахівець. Йому треба дати час. Він сам був гарним футболістом, людина вдумлива, не дурна. Отже, особисто я в нього вірю! Як би не говорили, що Чорноморець функціонально десь підсів, динамівці були дуже хороші.

- Ви вірите, що з такою грою, як учора, Динамо здатне взяти Кубок?

- Ви ж розумієте, що таке фінал Динамо - Шахтар. Тут ворожити даремно. Збереться повний стадіон, я впевнений, і буде хороша гра. Хто виграє я не можу передбачити, тому в такі моменти кажу 50 на 50.

- А яка Ваша реакція на те, що 29-й тур Прем'єр-ліги пройде при порожніх трибунах?

- Я не знаю в чому справа, але бачите, що в країні твориться... Мабуть, керівництво Прем'єр Ліги вирішили перестрахуватися, адже в скупченні народу все може трапитися. Ви ж бачите, що Путін творить. Кажуть одне, а роблять зовсім інше! Зараз і дурню зрозуміло, що це росіяни, диверсанти. Так що, треба бути дуже уважним, що б одеський сценарій не повторився.