«Слава Україні!» від білоруських фанатів на кордоні

Світовий футбол 8 Травня, 19:29 1019
«Слава Україні!» від білоруських фанатів на кордоні   | 19-27
Фанати брестського «Динамо» висловили підтримку Україні.

На українсько-білоруському кордоні в районі Волинській області фанати футбольного клубу «Динамо» (Брест) намалювали графіті у підтримку України і своєї улюбленої команди.