На українсько-білоруському кордоні в районі Волинській області фанати футбольного клубу «Динамо» (Брест) намалювали графіті у підтримку України і своєї улюбленої команди.

На українсько-білоруському кордоні в районі Волинській області фанати футбольного клубу «Динамо» (Брест) намалювали графіті у підтримку України і своєї улюбленої команди.
