У півфінальному матчі Кубка України, НСК «Олімпійський» прикрасили не тільки хороший футбол і рахунок на табло. Відразу по закінченні матчу динамівські ультрас виконали відому пісню гурту Ляпіс Трубецкой - «Воїни світла».
«Воїни світла» у виконанні ультрас «Динамо». ВІДЕО
У півфінальному матчі Кубка України, НСК «Олімпійський» прикрасили не тільки хороший футбол і рахунок на табло. Відразу по закінченні матчу динамівські ультрас виконали відому пісню гурту Ляпіс Трубецкой - «Воїни світла».