«Воїни світла» у виконанні ультрас «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 8 Травня, 20:00 2926
«Воїни світла» у виконанні ультрас «Динамо». ВІДЕО  | 19-27
У півфінальному матчі Кубка України, НСК «Олімпійський» прикрасили не тільки хороший футбол і рахунок на табло. Відразу по закінченні матчу динамівські ультрас виконали відому пісню гурту Ляпіс Трубецкой - «Воїни світла».

У півфінальному матчі Кубка України, НСК «Олімпійський» прикрасили не тільки хороший футбол і рахунок на табло. Відразу по закінченні матчу динамівські ультрас виконали відому пісню гурту Ляпіс Трубецкой - «Воїни світла».