- У нас залишилося дві гри, але я можу грати тут і далі. Однак рішення про те, чи залишуся я в «Малазі» на наступний сезон, буде прийнято пізніше, в кінці сезону.
Всі гравці повинні грати і я - не виняток. Необхідно брати приклад з Нордіна Амрабата, який поповнив команду разом зі мною взимку і зумів довести своє право грати в частіше. Але я не шкодую, що перейшов в «Малагу». Це був великий досвід, - цитує українця EFE.