Шовковський привітав ветеранів зі святом

Динамо Київ 9 Травня, 07:37 961
Шовковський привітав ветеранів зі святом      | 19-27
Голкіпер київського «Динамо» Олександр Шовковський на своїй сторінці у Facebook привітав ветеранів з Днем Перемоги.

- 9 травня. День Перемоги. Свято, яке нам подарували наші батьки і діди, ціною самопожертви, ціною свого життя у ВВВ. Вони боролися проти зла, в особі завойовників, за свою свободу і за свободу своїх рідних, даючи нам з вами можливість писати свою історію. Плечем до плеча, рука до руки, дивлячись в очі смерті, вони вірили в прекрасне майбутнє своїх дітей і онуків. Вони віддавали свої життя, щоб ми з вами були щасливі.
Мій дід ніколи не розповідав про ті дні, як я не намагався його розговорити, але завжди підносячи першу чарку, з його вуст звучали одні і ті ж слова «Щоб ніколи не було війни!!!» Він не хотів, щоб ми бачили той жах, про який він, не те що згадувати навіть не хотів, а він хотів викреслити його зі своєї пам'яті і зі свого життя.

Дякую Вам !!!

І хай допоможе нам Бог, навчитися цінувати той дар, що ми отримали у спадок від наших справжніх Захисників Вітчизни.

Низький Вам уклін
І всім мирного неба над головою
Зі святом!