Анатолій Коньков: «Найголовніше - зберегти життя людей»

Динамо Київ 9 Травня, 10:14 769
Анатолій Коньков: «Найголовніше - зберегти життя людей»     | 19-27
Президент ФФУ в ефірі канала «Футбол 1» прокоментував рішення ФФУ про те, що матч фналу Кубку України відбудється без глядачів.

«Фінальний матч Кубка України проводитиметься без глядачів. Таке рішення прийнято, а над іншими ми працюємо. Ситуацію тримаємо під контролем, працюємо. Місце поки не визначено. Але ми дуже і дуже стривожені тією ситуацією, яка відбувається. Ми розуміємо, що футбол без глядачів - це не футбол. Але в нинішній ситуації ми, звичайно, підемо назустріч МВС, щоб зберегти життя людей, щоб ніхто не постраждав. Це найголовніше» - відзначив Коньков.

Нагадаємо, що вчора, ВиконКом ФФУ прийняв рішення про проведення матчів 29 туру Прем'єр-ліги та фіналу Кубка України без глядачів.