Дивіться гру «Динамо-2» - «Олімпік» на телеканалі «Футбол 1»

Динамо Київ 9 Травня, 10:39 648
Дивіться гру «Динамо-2» - «Олімпік» на телеканалі «Футбол 1»  | 19-27
Матч між «Динамо-2» та донецьким «Олімпіком» буде показана на «Футбол 1»

Сьогодні на телеканалі «Футбол 1» у прямій трансляції буде показана гра 27-го туру FAVBET-Ліги 1 між київським «Динамо-2» і донецьким «Олімпіком».

Початок трансляції о 15:55.