Рибка: «Правду знаю тільки я. Можливо, років через 10-15 розповім»

Динамо Київ 9 Травня, 13:05 4041
Рибка: «Правду знаю тільки я. Можливо, років через 10-15 розповім»    | 19-27
Воротар «Динамо» Олександр Рибка в програмі «Моя гра» з Аллою Бублій на каналі «Футбол 1» розповів про допінговий скандал, який залишив футболіста поза грою аж на 2 роки.

- Випив цю речовину по халатності. Мене потім викликали, розповіли про результати проби. Був у шоці! Чому так зробив? Правду знаю тільки я, і вона залишиться зі мною. Можливо, років через 10-15 я про це розповім. Але поки нічого говорити не хочу. Відразу ж розумів, що мене покарають. Але навіть уявити і не міг, що дискваліфікують на 2 роки. Були в той момент на зборах. Мій агент з якихось джерел дізнався про дискваліфікацію. Однак мені не хотів говорити. Повідомив мені чомусь через дружину. Потім суди, їх були аж три. Далі, розрив контракту, хоча і клуб від мене цього не вимагав. Але я на той момент так вирішив, - цитує Рибку footballua.tv.