Ігор Суркіс: «Це – образа для всіх вболівальників!»

Динамо Київ 9 Травня, 14:42 4914
Ігор Суркіс: «Це – образа для всіх вболівальників!»  | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував рішення ФФУ провести завершальні матчі чемпіонату, в тому числі і фінал Кубку України, при порожніх трибунах.

«Це - образа! Я так по-українськи скажу: це - образа для вболівальників! Не тільки київського «Динамо», а й усіх вболівальників!

Ми будемо звертатися до правоохоронних та інших органів. Краще, ніж зробили вболівальники для всієї країни, придумати неможливо. Вони об'єдналися і перестали один одного ображати заради того, щоб у країні були порядок і злагода. Як кажуть, заради миру. Може бути, в регіонах, де неспокійно, і варто проводити матчі без глядачів - як виняток. Але в Києві-то все спокійно!», - цитує президента «Динамо» xsport.ua.