Олександр Хацкевич: «Команда швидше жива, ніж мертва»

Динамо Київ 9 Травня, 17:57 1150
Олександр Хацкевич: «Команда швидше жива, ніж мертва»    | 19-27
Після доволі неочікуванної перемоги над донецьким «Олімпіком», старший тренер киян, Олександр Хацкевич, в ефірі телеканалу «Футбол 1», прокоментував гру своїх подопічних.

«Олімпік обіграли за рахунок гри. Хлопці здорово грали в обороні, добре виходили з оборони в атаку. Ми перемогли в першу чергу за рахунок дисципліни, організації гри і цілковитої самовіддачі на полі.» - прокоментував перемогу Хацкевич.

«Може, спочатку ми і віддали ініціативу супернику, щоб подивитися, як вони будуть починати свої атаки. Але коли суперник взяв м'яч на контроль, ми почали зустрічати їх вище - і на чужій половині поля, і в центральній зоні. Трішки не вийшла кінцівка, а так у нас в плані організації все було на дуже гарному рівні.»

«Після Харкова у нас були досить непогані ігри і в Полтаві, і в Алчевську, та вдома з «УкрАгроКомом». Хлопці вже починають грати в футбол, не бояться контролювати м'яч і брати відповідальність на себе. Поки у нас є хоча б математичні шанси залишитися в першій лізі, ми будемо боротися. Заради цього ми і виходимо на поле. Команда скоріше жива, ніж мертва. Дай Бог, щоб все вирішувалося тільки на футбольному полі» - завершив Олександр Миколайович.