Коньков звернувся до МВС з проханням дозволити проведення матчів з глядачами

Динамо Київ 10 Травня, 05:36 706
Коньков звернувся до МВС з проханням дозволити проведення матчів з глядачами  | 19-27
Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков звернувся до МВС України з проханням дозволити проведення футбольних матчів Прем'єр-ліги і Кубка України з глядачами в регіонах, де ситуація залишається спокійною і стабільною.

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков звернувся до МВС України з проханням дозволити проведення футбольних матчів Прем'єр-ліги і Кубка України з глядачами в регіонах, де ситуація залишається спокійною і стабільною.

Про це повідомляють джерела Sport.ua у ФФУ.

Президент ФФУ вважає за доцільне проводити матчі, що залишилися, з глядачами, підкреслюючи, що матчі з регіонів, де обстановка є напруженою, вже перенесені на нейтральні поля.

Нагадаємо, що раніше МВС України дало ФФУ рекомендації проводити всі матчі чемпіонату, України і Кубка України без глядачів на трибунах.