Дмитро Хльобас: «Віддаю всі сили цій команді»

Динамо Київ 10 Травня, 06:12 849
Дмитро Хльобас: «Віддаю всі сили цій команді»     | 19-27
Після матчу,у якому «Динамо-2» переграло «Олімпік», кореспонденту нашого сайту пощастило поспілкуватися з гравцем київської команди Дмитром Хльобасом.

Після матчу, у якому «Динамо-2» переграло «Олімпік», кореспонденту 1927.com.ua пощастило поспілкуватися з гравцем київської команди Дмитром Хльобасом.

- Як налаштовувались на лідера?

- Налаштовувались як завжди, нічого особливого. Не важливо: перше місце, чи останнє, налаштовуємось на звичайну гру, показуємо гарний футбол, не боїмося нікого .

- Команді довелося відіграватись впродовж матчу - до кінця вірили в перемогу?

- Завжди віримо в перемогу, сьогоднішній матч не виключення – вірили , хотіли перемогти, як наслідок – перемогли.

-У тебе сьогодні День народження. Якось по-особливому налаштовувався на гру?

- Ні, не по-особливому. На гру завжди виходжу в бойовому настрої, сконцентрований, хочу не боятись і перемагати. В такому настрої завжди виходжу на гру, і не важливо: День народження, чи ще щось.

- Важче було грати без вболівальників?

- Так, набагато важче.

- В чому причина такої нестабільної гри «Динамо-2» в цьому сезоні?

- Гра-то стабільна, але не щастить, не забиваємо. От у цьому й проблема. Гра стабільна, просто немає результату. Але результат прийде з часом.

- В команді довгий час грав Олександр Алієв. Було в нього чому навчитись?

- Звісно, було чому повчитись. Він грав у вищій лізі, у збірній України. Ми взяли у нього найкраще. Він пішов, ми його пам’ятаємо, він забивав голи, дякуємо йому за те. Те, що він показав, – свої найкращі сторони, ми взяли собі на озброєння.

- Чи не було думок піти в оренду і спробувати свої сили на більш високому рівні, ніж перша ліга?

- Я зараз граю тут, і не думаю про те, піти, чи не піти. Я віддаю всі сили цій команді.