Джермейн Ленс: «Радий, що можу залишити Україну»

Динамо Київ 10 Травня, 07:38 2515
Джермейн Ленс: «Радий, що можу залишити Україну»   | 19-27
Голландський півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс розповів telegraaf.nl про плани на майбутнє.

«Я завжди з великою радістю їду до збірної. А зараз, коли в Україні будуть вибори, я ще більше радий, що можу її залишити. Без сумнівів, цей процес принесе багато неприємностей.

Мене підтримує моя сім’я. Вони знають, що я відчуваю. В Києві, наразі, все тихо. Основні події відбуваються на сході країни. Слідкую за новинами з голландських ЗМІ, тому знаю про події в Україні не більше, ніж ви.

Як гравець, я прагну найбільших висот, тому, не зважаючи на політичну ситацію, я маю й інші причини покинути «Динамо».