Андрій Воробей: «У Харкові іноземцям дозволено більше, ніж українцям»

Футбол України 10 Травня, 09:22 705
Андрій Воробей: «У Харкові іноземцям дозволено більше, ніж українцям»    | 19-27
Колишній форвард збірної України розповів про свою кар'єру в харківському клубі.

Колишній форвард збірної України розповів про свою кар'єру в харківському клубі.

«Ми зустрілися з Маркевичем, він висловив захоплення з приводу мого переходу. Казав, що «Металіст» збирається боротися за найвищі вершини, тому в команді розраховують на мою допомогу. Зрозуміло, в такому клубі ніхто не обіцятиме постійне місце на полі. До того ж треба було створювати конкуренцію».

«Принцип дії був точно таким же, як і в Донецьку. «Металіст» повністю пішов шляхом «Шахтаря», і сценарій розвитку цих клубів дуже схожий».

«У Харкові іноземцям дозволено більше, ніж українцям. Це стосується і тренувального процесу, і результатів індивідуальної роботи. Поки є позитивний результат, це не проблема. Якщо все добре, значить тренер і селекціонери на правильному шляху. А решта нюансів відходить на другий план», - цитує колишнього гравця «Металіста» Football.ua