Павлов: «З оточення виїхали, зараз у Донецьку»

Динамо Київ 10 Травня, 11:41 815
Павлов: «З оточення виїхали, зараз у Донецьку»  | 19-27
Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов розповів, як команда добирається до Києва на матч із «Динамо».

Головний тренер «Іллічівця» Микола Павлов розповів, як команда добирається до Києва на матч із «Динамо».

Нагадаємо, поєдинок, який мав відбутися завтра в Маріуполі, був перенесений в Київ, у зв'язку з рішенням Виконкому ФФУ заборонити проведення футбольних матчів у Донецькій, а також Одеській, Харківській, Луганській областях. Пізніше з'явилася інформація, що «Іллічівець» не може добратися до Києва, тому матч може не відбутися. У розмові з журналістом Football.ua Микола Павлов розповів, як його команда добирається до столиці.

- Сьогодні нам вдалося виїхати з оточення в Маріуполі, і зараз знаходимося в Донецьку, під'їжджаємо до аеропорту, - сказав наставник «Іллічівця» півгодини тому. - Виліт до Києва запланований в 15.00, так що цю проблему більш-менш вирішили нормально. Чи сильно вплинули події в Маріуполі на підготовку команди до цієї гри? Ми два дні не тренувалися, так що судіть самі. Адже там стріляють ...