«Після подій в Маріуполі всі місцеві гравці морально розчавлені. Ніхто не знає, що буде завтра, всі хочуть, щоб цей стрес нарешті закінчився. Взагалі, за моїми даними, дружини і діти всіх легіонерів українських клубів вже виїхали з України. Легіонерам сьогодні найважче: нашим то нікуди тікати, а іноземці хочуть, але не можуть - контракти» - розповів агент.
Агент ФІФА: «Родини усіх легіонерів вже за кордоном»
Агент ФІФА, Вадим Шаблій, розповів про те, що родини усіх легіонерів, які виступають в українському чемпіонаті виїхали за кордон.