В інтерв'ю каналу «Футбол 1», воротар київського «Динамо» розповів про свою родину, хобі та свою доньку.
- Розкажи про свою сім’ю.
- Прекрасна дружина, дитина.
- Як ти познайомився зі своєю дружиною?
- В кафе познайомились. Я знав її подругу. Так вийшло, що ми підсіли за один стіл. І, поступово, поступово почали розвиватись відносини.
- Чим вона тебе вразила?
- Напевно красою своєю.
- Вона хоча дізналась, що ти Олександр Рибка?
Ні, вона взагалі не знала що таке футбол. Думала, що в нього руками грають. Плюс, на той момент я був ще не настільки відомий.
- Що любите робити у вільний від футболу час? Влітку, наприклад?
Ну, в батьків є дача. Майже весь вільний час проводимо там. Для дочки це дуже гарно. Там огород, помідори, огірки. Дуже їй там подобається. А в мене, звісно, риболовля
- Це сімейна справа…
- Так. Мене батько підсадив на риболовлю. Він також заядлий рибак.
- Чи бувало в тебе таке, що друзі дарували тобі, якісь рибки чи ще щось зв’язане з твоїм прізвищем?
- Так, на весілля подарували рибок. Також, на День Народження подарували один раз.
- Рибці не шкода їсти рибу?
- Та ні. Я люблю Рибу. Найулюбленіший сорт – сьомга та форель.
- Яку найбільшу рибу ти спіймав?
- Літом спіймали на 5,600гр толстолобіка. На даний момент – це найбільша.
- Де останній раз відпочивав із сім’єю?
- На Кубі були. До речі їздили на, як нам сказали, риболовлю. Але виявилось, що це була більше морська прогулка. Але, незважаючи на це, нам вдалось спіймати невеличку баракуду. Десь під 3 кг.
- Найдорожча річ у твоєму гардеробі?
- Я вважаю, що кожен футболіст, який заробляє немало грошей, може собі дозволити купити якусь річ D&G, Louis Vetton, ремінь, джинси. Вважаю, що це нормально. Але, я не можу сказати, що я фанатію від шопінгу. Якщо б можна було постійно ходити в спортивному костюмі, я б в ньому постійно ходив.
- Ти суворий тато?
- Лише тоді, коли донька перегинає палку. Не кричу ніколи, але з підвищенною інтонацією. Лояльно відносимось до її капризів.
- Що любить донька?
- Вона все любить.
- Зовнішнє, вона дуже схожа на тебе. А за характером?
Думаю, також мій буде
- Ким ти її бачиш?
Хочемо, щоб вона займалась тенісом, але подивимось, як буде.
- А якою ти хочеш, щоб виросла твоя донька?
Заможною. Але перш за все – Людиною. Аби чогось вагомого добилась у своєму житі.
- Яку страву найбільше любиш?
- Їм усе, що дружина приготує. Але, люблю дуже м’ясо по-французьки.
- Сам готуєш?
- Так. От, наприклад, м’ясо по-французьки можу зробити. Якщо чесно, можу будь-що приготувати. Можливо, десь треба якісь підказки, але… Якщо залишаюсь сам – не голодую.
- Тобто не обмежуєшся однією яечнєю?
- Ні.