- Александар, які враження від кубкового півфіналу з «Чорноморцем»?
- Вважаю, ми заслужено вийшли до фіналу Кубка України, тому що зіграли один з найкращих своїх матчів за останній час. І тепер будемо готуватися до вирішального поєдинку з «Шахтарем».
- Що відбувалося в команді протягом десяти днів, що всі побачили зовсім інше «Динамо»?
- Одна з причин - те, що ми пропускали поєдинок 28-го туру Прем'єр-ліги з «Арсеналом». Таким чином, ми отримали додатковий час, щоб відпочити, набратися свіжості і добре підготуватися як психологічно, так і тактично до кубкового матчу з «Чорноморцем».
- Враховували попередні невдачі, відштовхувалися від недавньої зустрічі в Одесі? Над чим працювали в першу чергу?
- Звичайно, ми дуже хотіли взяти реванш за гру чемпіонату в Одесі, яка склалася для нас невдало. Тому всі хлопці вийшли на поле, повні рішучості бажання битися і довести, що ми краще і сильніше «Чорноморця».
- Що важливіше зараз - кубковий фінал або два тури в Чемпіонаті ПЛ?
- Не буду оригінальним, якщо скажу, що всі ігри однаково важливі для нас. Ми прагнемо і виграти Кубок України, і здобути перемоги в останніх двох матчах чемпіонату.
- Що скажеш про найближчого суперника? Зазвичай з «Іллічівцем» у «Динамо» поєдинки складаються непросто...
- В Маріуполі хороша команда. Коли ми зустрічалися з ними в першому колі, лише в останні хвилини змогли забити м'яч. Футболісти «Іллічівця» дуже багато рухаються, бігають, добре пересуваються. Ми повинні належним чином підготуватися, показати свою гру, її високу якість, свій рівень і обов'язково перемогти.
- Гостьова гра, як відомо, тим не менш, пройде в Києві. Як ставишся до такого рішення і того, що відбувається в країні?
- Ми всі розуміємо, яка ситуація в Україні, знаємо, що всі ігри пройдуть без глядачів. Звичайно, без підтримки нам буде дуже важко. Але, незважаючи на це, потрібно готуватися, і намагатися перемагати.
- Раніше ви грали в центрі захисту разом з Хачеріді. Зараз ваші партнери постійно змінюються - Віда, Селін. Немає у зв'язку з цим проблем із зіграністю?
- У футболі всі говорять однією мовою. Тренер зробить висновки і прийме рішення, хто повинен грати. З будь-яким футболістом, який грає разом зі мною, мені комфортно. Жодних проблем у зв'язку з цим у нас ніколи не виникає.
- У минулому матчі з «Чорноморцем» в центрі захисту і зовсім грав Даніло Сілва. Як, на ваш погляд, він впорався з новою роллю?
- Вважаю, Сілва дуже добре зіграв, мені навіть більше сподобалося, ніж коли він діє на правому фланзі. Але кому на якій позиції грати, визначає тільки тренер, і ми підкоряємося його рішенням. Кожен виконавець повинен вміти зіграти там, де йому скажуть.
- Стало відомо, що фінал Кубка, а також матчі чемпіонату України пройдуть без глядачів. Як до цього ставитеся?
- Безумовно, підтримки наших ультрас нам буде дуже не вистачати, але ми всі розуміємо, це необхідні заходи, без яких не можна обійтися. Це рішення було прийнято на рівні Федерації, і ми повинні його прийняти. Але можу пообіцяти, що все одно ми будемо битися до останнього, щоб виграти всі матчі, що залишилися, і порадувати наших шанувальників, які будуть переживати за нас перед екранами телевізорів.