Владислав Кулач: «Звичайно, даватиметься взнаки те, що відбулося в Маріуполі»

Динамо Київ 11 Травня, 06:07 1441
Владислав Кулач: «Звичайно, даватиметься взнаки те, що відбулося в Маріуполі»   | 19-27
Форвард «Іллічівця» Владислав Кулач розповів каналу «Футбол 1» про настрій на матч 29-го туру з київським «Динамо».

Форвард «Іллічівця» Владислав Кулач розповів каналу «Футбол 1» про настрій на матч 29-го туру з київським «Динамо».

- Я думаю, що команда все одно налаштована позитивно. Звичайно, буде даватися взнаки те, що сталося в Маріуполі. Але на полі всі будуть думати тільки про гру.

- Яка мотивація «Іллічівця» на завершення сезону?
- Звичайно, хотілося б закінчити на більш високому місці. Спробуємо залишитися на дев'ятому. Будемо грати на максимумі і з «Динамо», і з «Таврією».