Матч відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський». Стартовий свисток головного арбітра зустрічі Анатолія Жабченка, пролунає о 19:30. Формальним господарем поля буде «Іллічівець».
Гра відбудеться за порожніх трибун згідно з рішенням Виконкому ФФУ від 8 травня. Квитки на цей матч не реалізовувались.
До вчорашнього дня проведення цієї гри було під питанням, оскільки виліт команди «Іллічівець» з Маріуполя став неможливим у зв’язку з напруженою ситуацією у місті.
Та все ж виліт команди до Києва відбувся. Опівдні суботи команда автобусом вирушила в Донецьк, звідки літаком о 15:00 вилетіла до Києва і вже за годину приземлилася в столиці України, де розмістилася у готелі «Русь».
Сьогодні вранці відбулася традиційна передматчева нарада, на якій було затверджено, що обидві команди гратимуть у основних комплектах форми, «Динамо» - в білому, «Іллічівець» - у червоному.
У цій грі точно не візьмуть участь травмовані Євген Хачеріді та Олег Гусєв, а також дискваліфіковані Лукман Аруна та Сергій Сидорчук.
Сьогодні у Києві пануватиме хмарна погода з проясненнями, без опадів. Температура повітря на момент початку поєдинку становитиме близько +20°С.