Вболівальники «Зеніта» зірвали матч з «Динамо», вибігши на поле. ВІДЕО
На 87-й хвилині матчу «Зеніт» - «Динамо», вболівальники пітерського клубу вибігли на газон стадіону Петровський. Арбітр був змушений зупинити матч і відвести команди з поля.