На кожну хитру федерацію знайдеться МВС з різьбою

Динамо Київ 11 Травня, 16:07 931
На кожну хитру федерацію знайдеться МВС з різьбою   | 19-27
У відповідь на маніпуляції ФФУ, МВС показало, що готове сьогодні провести матч.

11 травня 2014 року у місті Києві відбудеться футбольний матч, під час проведення якого громадський порядок забезпечуватимуть працівники столичної міліції у посиленому режимі.

На НСК «Олімпійський» відбудеться футбольний матч чемпіонату України між командами Прем’єр-ліги «Іллічівець» (Маріуполь) - «Динамо» (Київ).

Під час гри між командами «Іллічівець» - «Динамо» охорону громадського порядку забезпечуватимуть близько 300 працівників столичної міліції та військовослужбовців Національної гвардії України.

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху транспорту та пішоходів, а також вільного пересування вболівальників до стадіону, Державтоінспекція звертається до водіїв із проханням не залишати транспорт з порушенням правил, а також не паркувати автомобілі на тротуарах прилеглих до стадіону вулиць.

Столичні правоохоронці закликають уболівальників поводитися цивілізовано, ставитися одне до одного толерантно, не порушувати громадський порядок та сприяти працівникам міліції у виконанні їх функцій по охороні правопорядку.