Луческу: Це найважчий рік за той час, що я у «Шахтарі»

Футбол України 11 Травня, 18:59 667
Луческу: Це найважчий рік за той час, що я у «Шахтарі»  | 19-27
Післяматчева прес-конференція головного тренера донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу.

Післяматчева прес-конференція головного тренера донецького «Шахтаря» Мірчі Луческу.

- Звичайно, відчуваю велику радість від того, що ми завоювали новий титул. І для нас, і для наших фанатів, і для клубу. Але, на жаль, ми не змогли грати перед уболівальниками сьогодні. І тут не має великого значення - перед нашими або «Зорі»... В даній ситуації нейтральні любителі футболу могли заповнити стадіон. Упевнений, що вболівальники Черкас заслужили сьогодні бути на стадіоні і дивитися такий матч. На жаль, без вболівальників футбол не той.

Що ж стосується результату, ми заслужили цю перемогу. Грали у важких кліматичних умовах - перший раз така спека була - з хорошим суперником, який віддав все, щоб добитися позитивного результату. «Зоря» багато рухалася, вони були добре організовані протягом усього матчу, агресивні. Якоюсь мірою нам пощастило, що у нас був пенальті і ми відразу забили. В більшості, звичайно, нам було легше контролювати гру протягом практично всього поєдинку. За великим рахунком, суперник тільки в кінці гри намагався пресингувати нас. У цей момент з'явилися вільні зони в їхній обороні - нам вдалося їх відкрити, могли забити ще.

На жаль, забили в кінці лише один м'яч. Тому з цією грою можу привітати «Зорю»: за такої спеки вони билися до кінця за позитивний результат, який, природно, потрібен їм у боротьбі за місце в єврокубках. Що стосується нашого суперника, думаю, за все, що зробила «Зоря» в цьому році, вона заслуговує грати в Лізі Європи. Що стосується нас, вітаю всіх хлопців. Напевно, це найважчий рік за той час, що я в «Шахтарі». Але ще багато роботи, і перш за все з новими молодими гравцями. Потрібно підняти команду на той рівень, який у нас був в останні сезони. Чемпіонство ми заслужили за рахунок того, що були стабільні, а також, напевно, якістю гри і нашим загальним рівнем.

- Містер Луческу, чи залишаєтесь ви в команді на наступний рік?

- Це не питання для післяматчевої прес-конференції.

- В залежності від того, як буде складатися ситуація в країні...

- Ще раз кажу. Це моя проблема і клубу - поки що не для публіки. Хто не знає, у мене ще рік контракту. Звичайно, буде залежати від політичної ситуації в Україні.