Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 11 Травня, 19:45 2181
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва     | 19-27
Виконуючий обов’язки головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу своїх підопічних над маріупольським «Іллічівцем» з рахунком 0:2.

Вітаю всіх з перемогою. Була важка гра, як і всі попередні. На жаль, отримали вилучення, але діяли компактно, другий м’яч забили на контратаці. Важливо, що перед матчем з «Шахтарем» не пропустили, і захисники отримали якусь впевненість в оборонних діях.

- На скільки задоволені грою Домагою Віди, як правого захисника?

- Якщо зіграли «на нуль» - звісно, задоволений. Видалення Макаренка трохи вплинуло на гру, але нічого страшного. Помилки були, але їх вже менше.

- Видалення справедливе?

- Я не бачив епізоду, але думаю, що так. «Макар» чіпляв рукою. До судді претензій немає. Те, що бачив з лави – здається, чіпляв за плече, за руку.

- Як можете пояснити, що Ленсові не вистачає ініціативи завершувати свої епізоди?

- Ініціатива – це коли він під себе м’яч підбирає, а не б’є по воротах? Мабуть, його так вчили. Йому так подобається. Повірте, я звертав на це увагу. Все ж, він заробив пенальті. Значить, певною мірою, його рішення є ґрунтовним. В Донецьку це було необґрунтованою дією.

- Готується звернення про зняття Росії з ЧС. На скільки гравці «Динамо» готові до Чемпіонату світу?

- До Чемпіонату світу? Та ви мене збудіть о третій ночі і я буду готовим до Чемпіонату світу. Впевнений, що футболісти теж готові. Тим паче, сезон не завершився. Не розумію до чого це питання. Ви самі б зараз зібрали речі та полетіли грати на Чемпіонат світу.

- Я говорю не про «грати», а показати результат. Не бути останніми.

- А як я можу гарантувати результат? Футболісти, які є, вони готові.

- Як гралось за пустих трибун?

- Дуже погано. Мабуть, нікому це не подобається. Я не розумію, чому в Києві не пустили вболівальників на трибуни. Думаю, атмосфера цілком нормальна. «Іллічівець» був би не проти. У футбол, взагалі-то, грають для глядачів. Не розумію, яка проблема є в Києві, щоб не пускати вболівальників на футбол.

- В чому проблема Бруна Ідейє – в плані поточного сезону. Його не взяли до збірної…

- Мабуть, варто запитати головного тренера збірної. В мене ніколи не було претензій з приводу його самовіддачі, бажанню грати та професіоналізму. Грає він чи ні – він завжди професійно відноситься до команди, за яку грає. Виходить на п’ять чи десять хвилин – це той гравець, який дійсно розуміє, що таке «Динамо». Можливо, до інших клубів він так само відносився, але по його відношенню до «Динамо» в мене немає жодних претензій. Він завжди викладається і в грі і на тренуваннях. Що йому не вистачає? Старається… Це дійсно той гравець, який хоче прогресувати і намагається йти вперед.

Фото: Губань Ілля