Післяматчеве інтерв`ю Миколи Павлова

Динамо Київ 11 Травня, 20:01 1196
Післяматчеве інтерв`ю Миколи Павлова      | 19-27
Головний тренер маріупольського «Іллічівця» після матчу з «Динамо» поділився своїми враженнями від подій на полі та поза ним.

Головний тренер маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов після матчу проти київського «Динамо» поділився своїми враженнями від подій на полі та поза ним.

«Може це і непрофесіонально з мого боку, але сьогодні я мало думав про результат через ті два дні, яки ми провели в Маріуполі перед грою. Я не знаю, як гравці витримали те, що відбувалося у місті - вони просиділи в кімнаті по 4-5 чоловік на підлозі, їм не можна було виглядати у вікна. Квартири гравців знаходяться в центрі міста - якраз там, де проходили події. Ми не тренувалися два дні.

Я дуже вдячний Ігорю Михайловичу Суркісу, що він пішов на зустріч і прислав за нами літак в Донецьк. Тепер ми хвилюємось, як будемо повертатися додому - в Маріуполі неспокійно, ходять мародери. Дублюючий склад та U-19 ми відпустили, бо там же зовсім молоді хлопці, батьки дзвонять, переживають. А щодо нас - приїдимо, побачимо, що відбувається у місті і будемо думати, що робити далі», - сказав Павлов журналісту каналу «Футбол» 1.