Головний тренер маріупольського «Іллічівця» Микола Павлов після матчу проти київського «Динамо» поділився своїми враженнями від подій на полі та поза ним.
«Може це і непрофесіонально з мого боку, але сьогодні я мало думав про результат через ті два дні, яки ми провели в Маріуполі перед грою. Я не знаю, як гравці витримали те, що відбувалося у місті - вони просиділи в кімнаті по 4-5 чоловік на підлозі, їм не можна було виглядати у вікна. Квартири гравців знаходяться в центрі міста - якраз там, де проходили події. Ми не тренувалися два дні.
Я дуже вдячний Ігорю Михайловичу Суркісу, що він пішов на зустріч і прислав за нами літак в Донецьк. Тепер ми хвилюємось, як будемо повертатися додому - в Маріуполі неспокійно, ходять мародери. Дублюючий склад та U-19 ми відпустили, бо там же зовсім молоді хлопці, батьки дзвонять, переживають. А щодо нас - приїдимо, побачимо, що відбувається у місті і будемо думати, що робити далі», - сказав Павлов журналісту каналу «Футбол» 1.