Олег Венглинський в програмі «Профутбол» оцінив гру «Динамо» в півфіналі Кубку України проти «Чорноморця».
«Не дивлячись на те, що у «Чорноморця» були проблеми, це не зменшує заслуг гравців «Динамо». Це була сама зразково-показова гра за останній час. Команда виглядала дуже солідно - диктувала свої умови, з легкістю розкривала такий насичений захист. А тепер, коли у Реброва було трохи часу, ми бачимо як він змінив команду. Змінився малюнок гри, моральний дух, з'явилася мотивація. Ті ж легіонери стали виглядати зовсім по-іншому.»