Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс висловився щодо майбутнього Сергія Реброва у команді
«Різні ситуації з Блохіним та Ребровим. Ребров - молодий спеціаліст, в нього все ще попереду. Деякі говорять, що молоді повинні починати свій тренерський шлях десь з Другої ліги, і що їм не потрібно давати шанс. У Реброва динамівське серце, хоч сам він і родом з Донбасу. Колись шанс було надано багатьом молодим тренерам, які сьогодні стали зірками. То чому б не дати шанс Реброву?», - сказав Суркіс в ефірі каналу «Футбол 1»