В`ячеслав Заховайло: «Після заміни Велозу зааплодував Реброву»

Динамо Київ 11 Травня, 22:01 2470
В`ячеслав Заховайло: «Після заміни Велозу зааплодував Реброву»    | 19-27
Відомий футбольний агент В'ячеслав Заховайло на своїй сторінці у «Facebook» прокоментував сьогоднішню гру «Динамо».

Відомий футбольний агент В'ячеслав Заховайло на своїй сторінці у «Facebook» прокоментував сьогоднішню гру «Динамо».

«Подивився сьогодні матч «Динамо» - «Іллічівець». Так... непроста гра виявилася для «Динамо». Маріуполь виявився дуже організованою командою і заслуговує похвали. Підмітив заміни проведені Ребровим. Як тільки Безус провів непереконливу десятихвилинку - відразу ж був замінений. Заміна Ярмоленка в перерві змусила мене заповажати Реброва. А після заміни Велозу я просто йому зааплодував. Я не претендую на роль «експерта», але по ходу гри тренер «Динамо» прочитав мої думки. Калітвінцев зіграв активно в обороні, багато рухався, в атакуючій фазі, на жаль, у Влада не все виходило. Видалення було 100%, що відбилося на грі. Вітаю «Динамо» із заслуженою перемогою!»