- Як вам гралося без глядачів?
- Чесно кажучи, не ті відчуття. Хотілося приїхати в Київ, тут такий стадіон, така атмосфера, сьогодні вихідний день. Я не думаю, що щось би завадило сьогодні людям прийти з гарним настроєм. Команда, тим більше, після кубкової гри з Чорноморцем показала дуже впевнену гру. Я думаю, сьогодні зібралося б пристойно людей повболівати, підтримати. І нам би було приємніше виглядати. Коли стадіон живе грою, тоді дійсно хочеться більше, енергія, більше сил з'являється. Це великий мінус для вболівальників. Ми граємо для них. Намагаємося.
- Вам колись вже доводилося грати без глядачів?
- Ні. Сподіваюся це перша і остання гра. Поменше б таких ігор грати. Хочеться грати тільки при заповнених трибунах. Щоб люди ходили, раділи.
- Сильно позначилася на грі команди та ситуація, що зараз в місті Маріуполі відбувається, те, як добиралися?
- Програли сьогодні, гарній, кваліфікованій команді. «Динамо», як ніяк, бренд українського футболу. У них дуже сильні виконавці. Звичайно, можна шукати якісь причини, вигадувати, що завадило в цій ситуації. Ну, насправді, завадило те, що ми два дні не тренувалися, трошки в голові таке відбувалося, нервування було. Виходиш на поле, ти забуваєш про все. Ти виходиш грати, доводити, тим більше хороший суперник. Сьогодні можна було проявити себе, показати себе і перевірити себе на тлі дуже пристойної української команди.
- Ви два дні не тренувалися, тому що були якісь події біля бази?
- Ну, дивіться, у нас було останнє тренування у четвер і під час тренування просто були чутні автоматні постріли. Воно й поруч. Центр міста, десять хвилин буквально до центру. Ми не бачили що там, але чули. Моторошно трішки, коли там десь за горою, за будинками це все відбувається. Ми розуміли, що нас воно не торкнеться, ми туди не ліземо. Як не як, але думки були що там із сім'єю. Ми всіх повідправляли з цього міста. Закрилися в будинку, особливо не гуляли. Нічого доброго, емоцій позитивних немає. Сподіваємося, що все заспокоїться, все буде добре. Нехай люди там будуть добрішими. І все буде нормально.
- Сьогодні грали в більшості, з 15-ої хвилини практично ...
- Реальний шанс сьогодні був взяти очки. Микола Петрович звернув увагу у перерві, що давненько не вивозили звідси залікові пункти. Сьогодні був реальний шанс, бо нас було більше. Київ, я думаю, поставив хороший склад, але все одно думки у них були про їхню гру з «Шахтарем». Я думаю це дуже важлива буде для них гра. Не знаю чого не вистачило. При новому наставнику кияни більш організовано грають, в обороні компактніше. В останній грі з «Чорноморцем» явно було видно, що налагодили гру. Дуже складно було зламати їх оборону. Вони забили цей гол, так, вони були в меншості, але всі вони компактно і дуже добре оборонялися. У нас, за великим рахунком і моментів не було. Намагалися, а так щоб згадати нічого. Молодці вони, можу тільки привітати і побажати, щоб наступного року найкраще виступили. Тому що я сам киянин!
- Практично закінчення сезону, залишилася одна гра, якщо підсумувати, зробити такий підсумок для вас, вашої команди ...
- Кінцівка змазалась із-за обставин в країні. Тому що, хотілося б закінчити сезон нормально. У нас особливих завдань не було. Завдання було виступити краще ніж у минулому сезоні. У зв'язку з обставинами, які склалися у нас, багато травм, у клубі трошки всякі моменти різні були. Ну, нічого, у нас дуже молода команда. Хлопці молодці, тільки хочу всім подякувати. Тому що багато дебютували в цьому сезоні. Дуже добре себе проявили. Так що у нас в команди потенціал дуже пристойного рівня. Я думаю, в наступному сезоні ми виступимо краще, я впевнений. Ми обкатаємо цю команду і все буде нормально.
- Крім Худжамова хтось переїжджає в Донецьк?
- Давайте завтра дізнаємося що буде, а потім вже подивимося. Побачимо. Час покаже. Головне, щоб в країні все було добре. Щоб всі один одного розуміли, не було агресії. Тільки всі посміхалися і любили один одного.
- Коли ультрас всіх клубів об'єдналися, як футболісти відреагували на це?
Це дуже здорово. Вболівальники показали приклад для країни, що, які б не були Харків, Дніпропетровськ, Київ, Донецьк, Львів, всі дуже добре прийняли один одного, і розуміли, що коли тяжко, то треба, навпаки, не агресію включати, а об`єднатись, посміхатися один одному, підтримувати. Треба починати з дрібниць. Просто любити ближнього свого як написано в Біблії. Нехай все буде добре. Ось так як ви посміхаєтеся, ось нехай всі посміхаються.