Інцидент стався на стадіоні в Кіншасі під час зустрічі столичної команди "Віта з клубом « Мазембе". Після забитого у ворота господарів» гола суддя був змушений кілька разів переривати матч через те, що вболівальники «Віти» кидали на футбольне поле камені та інші предмети. Коли ж зустріч закінчилася перемогою «Мазембе», безлади на стадіоні посилилися до такого ступеня, що поліції довелося застосувати сльозогінний газ.
Відзначається, що дії поліції викликали на трибунах паніку і тисняву, що привела до жертв. Від напору уболівальників, які намагалися спішно покинути трибуни, обрушилася частина стіни стадіону.
Більшість постраждалих були доставлені в столичну лікарню Yemo Mama, де їх пізніше відвідали губернатор провінції Кіншаса Андре Кімбута і міністр внутрішніх справ ДРК Рішар Мюйеж. Влада країни почала розслідування інциденту.