Сергій Тарута: «Глядачі обов`язково повинні бути на трибунах»

Динамо Київ 12 Травня, 09:42 746
Сергій Тарута: «Глядачі обов`язково повинні бути на трибунах»    | 19-27
Президент донецького «Металурга» і губернатор донецької області Сергій Тарута розповів «Великому футболу» свою думку стосовно нинішніх питань українського футболу.

Президент донецького «Металурга» і губернатор донецької області Сергій Тарута розповів «Великому футболу» свою думку стосовно нинішніх питань українського футболу.

Про футбол без глядачів

- Події останніх днів в Одесі, Луганську, на Донбасі стривожили керівництво ФФУ. Воно не взяло до уваги те, що ці моменти точкові. Вважаю, що глядачі обов'язково повинні бути на трибунах, ми граємо для них.

Про кримськи клуби

- Дуже хотілося б, щоб кримські команди грали в Україні, тому що інакше у них не буде можливості пробиватися в єврокубки. Ну а якщо немає перспектив, то команди не будуть рости.

Про фінал Кубка України

- Мені здається, що Полтава цілком могла б прийняти фінальний матч Кубка України і забезпечити прийом глядачам і вболівальникам, - цитує Таруту Footoom.