Президент донецького «Металурга» і губернатор донецької області Сергій Тарута розповів «Великому футболу» свою думку стосовно нинішніх питань українського футболу.
Про футбол без глядачів
- Події останніх днів в Одесі, Луганську, на Донбасі стривожили керівництво ФФУ. Воно не взяло до уваги те, що ці моменти точкові. Вважаю, що глядачі обов'язково повинні бути на трибунах, ми граємо для них.
Про кримськи клуби
- Дуже хотілося б, щоб кримські команди грали в Україні, тому що інакше у них не буде можливості пробиватися в єврокубки. Ну а якщо немає перспектив, то команди не будуть рости.
Про фінал Кубка України
- Мені здається, що Полтава цілком могла б прийняти фінальний матч Кубка України і забезпечити прийом глядачам і вболівальникам, - цитує Таруту Footoom.