Гецко: «Шахтар» - єдине ціле, чого поки не скажеш про «Динамо»

Динамо Київ 4 Серпня, 07:36 1080
Гецко: «Шахтар» - єдине ціле, чого поки не скажеш про «Динамо»  | 19-27
Автор першого голу в історії збірної України Іван Гецко поділився думкою щодо майбутнього матчу між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо».
Автор першого голу в історії збірної України Іван Гецко поділився думкою щодо майбутнього матчу між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо».
«Шахтар» влітку більше втратив, ніж надбав. Проте я ставлю на перемогу «гірників»: 2:1. Їх командна гра і дисципліна поб'ють клас «Динамо». Думаю, «Шахтар» більш професійно підійде до матчу. А у киян, є підозра, відбудуться курйози, які можуть призвести, скажімо, до видалення гравця і в підсумку відбитися на результаті. Що стосується тактики, Луческу розуміє, що сьогодні з «Динамо» треба рахуватися і, не виключаю, віддасть гостям ініціативу, зігравши на контратаках.
Тремулінас? У матчі з «Шахтарем» такого прохідного двору на фланзі швидконогого динамівця, як у грі з «Севастополем», не буде. Там потрібно буде не тільки бігти вперед, але і захищати свою зону: у нього буде такий же бігунок навпроти - Срна. А якщо навіть Даріо буде не встигати, є підстраховка. «Шахтар» - єдине ціле, чого поки не скажеш про «Динамо», - наводить слова Гецко «Сегодня».