Фанати команди «Оболонь-Бровар», яка грає у Другій лізі, знайшли спосіб яскраво підтримати команду не дивлячись на рішення ФФУ щодо порожніх стадіонів
Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на соцмережі фанів.
Зазначимо, що «Оболонь-Бровар» переміг «Скалу» з рахунком 5:0, тому фанам було що святкувати.


Раніше повідомлялося, що у ФФУ вирішили провести фінальний матч Кубка України без глядачів. Матч відбудеться 15-го травня.