Як повідомляє tribuna.com, посилаючись на телеканал «Футбол 1», МВС України продовжує наполягати на тому, що матч повинен відбутися без глядачів.
Нагадаємо, у фіналі Кубка України «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 15 травня.
Як повідомляє tribuna.com, посилаючись на телеканал «Футбол 1», МВС України продовжує наполягати на тому, що матч повинен відбутися без глядачів.
Нагадаємо, у фіналі Кубка України «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 15 травня.