МВС України продовжує наполягати на проведенні фіналу Кубка України без глядачів

Динамо Київ 12 Травня, 14:06 1243
МВС України продовжує наполягати на проведенні фіналу Кубка України без глядачів  | 19-27
Виконком Федерації футболу України поки не прийняв рішення про місце проведення фіналу Кубка України.

Як повідомляє tribuna.com, посилаючись на телеканал «Футбол 1», МВС України продовжує наполягати на тому, що матч повинен відбутися без глядачів.

Нагадаємо, у фіналі Кубка України «Динамо» зіграє з «Шахтарем» 15 травня.