Джулай: «Щоразу як здається, що це вже дно, Ігор Суркіс стукає знизу»

Динамо Київ 12 Травня, 15:09 1711
Джулай: «Щоразу як здається, що це вже дно, Ігор Суркіс стукає знизу»   | 19-27
Відомий український коментатор Дмитро Джулай у саркастичній формі прокоментував деякі рішення президента «Динамо».

«Щоразу як здається, що це вже дно, Ігор Суркіс стукає знизу. Наполегливо, завзято, щоб бодай хтось не подумав, що він вміє робити висновки», - написав Джулай у своєму Twitter.