Відомий український тренер Олександр Іщенко прокоментував результат матчу «Іллічівець» - «Динамо».
«Події в Маріуполі не могли не накласти відбиток на грі хлопців. Зрозумійте, гравці були в місті під час усіх цих подій. Вони ледве виїхали на гру в Київ. Що б ми з вами не говорили, але це потрібно було побувати там на їх місці, а потім вже робити висновки, зрозумівши внутрішній стан. Але й заслугу «Динамо» не варто применшувати. Вже другий матч вони демонструють хороший рівень гри, злагодженість, добре тримають м'яч, а бігати півтора тайму без м'яча, як це робив «Іллічівець», дуже важко. Тому перевага в одного гравця і не позначилося, та й, як модно зараз говорити, мотивація у киян була на порядок вище», - цитує Іщенка xsport.ua.